Nasi piłkarze i siatkarze w reprezentujący Kluby „LZS Czarni Ostrowite” i „UKS MOS Czarni Ostrowite” (obecnie „TODO UKS MOS Czarni Ostrowite”)

 

Kiedy w 1971 roku powstał LZS Ostrowite zespól piłkarzy składał się w przeważającej większości z młodzieży z Izdebna. Od założenia do dzisiaj grali w nim:

Jan Król, Eugeniusz Kalisty, Henryk Kalisty, Leszek Tylski, Mirosław Wiśniewski, Ryszard Wiśniewski, Henryk Wiśniewski, Stanisław Wiśniewski, Dariusz Król, Kazimierz Król, Piotr Król, Zenon Król, Andrzej Król, Jarosław Król, Jan Banaszak, Krzysztof Ignaszewski, Błażej Banaszak, Andrzej Ignaszewski, Grzegorz Ignaszewski, Tomasz Betler, Janusz Skibiszewski, Artur Majewski, Grzegorz Majewski, Piotr Kordylasiński, Tomasz Baran, Grzegorz Król, Błażej Banaszak, Bartosz Kosiński, Krzysztof Waszak, Krzysztof Królfpiłkarz i siatkarz), Waldemar Woźniak, Arkadiusz Kosiński, Przemysław Król(piłkarz i siatkarz), Kamil Król, Damian Król, Łukasz Piasecki i Łukasz Winkowski.

Wszyscy zawodnicy reprezentowali LZS Izdebno na turniejach gminnych i poza granicami gminy Ostrowite.

Nasi piłkarze reprezentowali również Inne kluby

-Dariusz Król ( Sokół Kleczew i Tarant Wójcin) - Krzysztof Ignaszewski ( Sokół Kleczew i Tarant Wojcin) - Andrzej Ignaszewski ( Sokół Kleczew) -Jarosław Król (Tarant Wojcin)

 

 

Kckonl w ilości rozegranych meczy oraz rekord w ilości minut spędzonych w grze na boisku należi| do mieszkańców Izdebna.

Młodzież z Izdebna u siebie grała w piłkę na tzw. górce, następnie urządzono dla nich boisko na dzidce RSP a po jej rozwiązaniu znów wróciło na górkę z której w 2011 roku przeniosło się na plac przy świetlicy wiejskiej w Izdebnie, dzięki projektowi do¬finansowanemu przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.